Elképesztő büszke vagyok a lányaimra!
Nagyon élvezik ezt az utazást nélkülünk (először vannak egy hétig együtt távol tőlünk), és ahogy tőlük telik, a társaiknak is segítenek.
Van velük egy kislány, akinek nagyon erős honvágya van. Erősen, szorosan kötődő gyermek, hiperérzékeny, szorongásra hajlamos, így nehezen bírja a szüleitől a távolságot. Neki ehhez több idő, nagyobb erőfeszítés kell, rövidebb és vastagabb az a lelki köldökzsinór.
Most, ezen az utazáson is napokig küzdött az érzéseivel, nem evéssel, hányással, rosszulléttel, stb, és mindenki mindent megtett (ott és itthonról is), hogy könnyebb legyen neki ez a folyamat. A leválás valakinek könnyebben megy, valakinek nehezebben.
És amiért büszke vagyok, az az, hogy Mimi ott a táborban ad neki minden este egy Access Bars kezelést, hogy segítsen. Magától jutott eszébe, magától ajánlotta fel.
Hogy lehet ennél is nagyszerűbb? Azt mondta: „Anya, nincs nálam a fejábra, de emlékszem, figyeltem, hogy azt mondtad, nem tudom elrontani. Nem baj, ha kimarad egy-egy fogás, csak csináljam.” ![]()
Végtelenül büszke vagyok. Semmivel nem korlátozza magát, teszi, amit tud. És ez ennyi. Nem kell túlbonyolítani, tökéletesen csinálni, túlgondolni semmit. És semmilyen helyzetnek nem kell, hogy az áldozatai maradjunk.
Bogim pedig a nézőpont nélküli jelenlétével, vidámságával segít kizökkenteni a társát ilyenkor. Nagyon bírom, ahogy megtartja önmagát, nem sajnál, nem megy át megmentőbe, hiszen tudja, mindenki csak saját magát tudja kihúzni a gödörből. De ha kell, ott van, vidít, figyel. A létezésével invitál valami többre.
(Ez nagyon fontos, hiszen az aggodalom, a sajnálkozás ilyenkor csak tovább erősíti az elesett fél gyengeségét, áldozatszerepét.)
Szerencsés vagyok!
A tudatosság, az eszközök, az Access Bars mindenhol, minden helyzetben kéznél van, és jól jöhet. Most is megmutatkozott. Hálás vagyok és boldog, hogy használom/használjuk, és hogy át is adhatom ezt a tudást másoknak is.
A családok életében is óriási ajándék, ha van a kezükben valami, amivel egyszerűen, gyorsan könnyedséget hozhatnak a helyzetekbe, csendet, békességet a fejekbe. Ez mindennek az alapja.
Minél tudatosabb vagy, annál több erőd van. Minél több erőd van, annál kevésbé vagy kitéve a külső körülmények hatásainak, és annál több energiát tudsz másoknak is adni, ha szükséges. ![]()
Az Access Bars, ha lelkesen használjuk, kincset ér! Egy kincs, ami Önmagadhoz vezet.
Ha te is úgy érzed, hogy szeretnéd ezt a kincset birtokolni, akkor vasárnapra van még hely, várlak szeretettel Fehérváron egy egész napos tanfolyamra. Ez a nap lehet egy új kezdet. Gyerekkel, családostól vagy egyedül, örömmel látlak!
Üzenj, vagy hívj!
Zsuzsi
06/70/382-6061